Yeni Bir Hayat

Tavas Zeybekler Anadolu Lisesi ile PAÜ Sağlık Meslek Yüksek Okulu arasında Atatürk Bulvarı üzerinde konumlu olan projemiz, yaklaşık 150 metre mesafedeki Tavas Kent Ormanı’na komşudur. Aynı zamanda Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksinin yanındadır. 

Bağlar Mesireliğine 700 metre, Tavas Merkeze 1750 metre mesafededir. Ana ulaşım arterine cepheli olan site, dolmuş ve araç ile kolaylıkla sağlanabilmektedir.

“Hayata Yeniden Başlayın”

Konforlu bir hayatı kolayca ulaşılabilir bir standarda dönüştürecek, ailenizle birlikte mutlu olduğunuz, huzurlu bir site, seçkin bir dünya hayal ettik. Şehirdeki kalabalıktan uzak, şehir hastanesi ve eğitim kurumlarına, bölgede yükselen birçok kuruma sadece bir kaç dakika yürüme mesafesinde, temiz havası ve gözalıcı mimarisiyle modern, ana akım yollara yakınlığıyla ulaşımı kolay bir noktada, Üçler’de hayata geçiyor. 

5.845 m2 arsa içerisinde, 6 blokta toplam 70 konutluk proje, tüm detaylarıyla konforlu bir yaşam düzeyine göre özenle planlandı. Aradığınız huzuru ve mutluluğu bulabileceğiniz; günlük hayatın stresinden kolayca sıyrılabileceğiniz “Turan Yaşamkent”imize davetlisiniz